piątek, 27 lipca 2012

Książeczki przypominajki czyli Erinnerungsbuch :)

W tym tygodniu zakończyłam kurs języka niemieckiego i z tej okazji wyprodukowałam na pamiątkę dla nauczycieli małe Erinerungsbuch :) Pomysł polegał na tym by do stworzonej przeze mnie bazy każdy uczestnik kursu mógł dokleić jedną stronkę od siebie.
Stworzyłam dwie książeczki, jedna w odcieniach różu żółci i fioletu dla nauczycielki, która bardzo lubi róż. Druga w odcieniach zieleni i żółci dla nauczyciela.


Książeczki są niewielkich rozmiarów, okładka 13x13 cm, stronki w środku 12x12. By łatwiej mi było ogarnąć wpisy wszystkich ludzi wycięłam każdemu kwadracik 11x11 który ozdobiłam narożnym dziurkaczem 
A oto mój wpis :) Swoją karteczkę  ozdobiłam ususzonymi Niezapominajkami i własnoręcznie narysowaną miniaturką obrazu gór :) A oto cała okładka w pełnej krasie


Tak wgląda druga zielona Errinerungsbuch :)
Również zapinana dodatkowo na wstążkę. Tu dodałam jako ozdobę także rameczkę ze Scrapińca
 Pierwszą stronkę zaplanowałam na grupowe podziękowania, na zdjęciu stronka z zapisanym słowem DZIĘKUJĘ w językach ojczystych kursantów :)
Większość papierów użytych to zwykłe kolorowe foto-kartony. Dodatkowo do ozdobienia okładek zewnętrznych wykorzystałam papier z I Lowe Scrap oraz kiedyś kiedyś zakupiony na zlocie papier z Latarni Morskiej.

Oboje z obdarowanych byli miło zaskoczeni, a wy jak myślicie? Jak wam się podoba taka przypominajkowa książeczka jako prezent dla nauczyciela zamiast kwiatów i czekoladek ?

1 komentarz: