piątek, 27 lutego 2015

My Memory Jurnal Art - June2014/ czerwiec 2014Dziś Piątek, więc czas na mój Memory Journal Art.
Today Friday, so it's time for my Memory Journal Art.
 
Tym razem wspomnienie czerwca 2014 i niezapomniane przeżycie w tunelu areodynamicznym – indoor Skydiving:) Nie wiem czy ktoś z was wie co to jest, ale powiem Wam warto spróbować i przeżyć samemu te 3 minuty kiedy to na prawdę możesz latać =) Do tej pory uśmiech sam pojawia się na mojej twarzy na samo wspomnienie :D:D
 
This time, the memory of June 2014 and an unforgettable experience in the aerodynamic tunnel – indoor Skydiving :) I do not know if any of you know what it is, but I can tell you it is worth a try and experience it for yourself these three minutes when you can really fly :D Still when I call to mind for that feeling smile appears on my face :D:D
 
 
Praca utrzymana w kolorystyce Czerwono-czarno-białej, czyli flagowych kolorów polskiego tunelu pod Warszawą- FLY SPOT.
 
Work is kept  in  red, black and white - the flagship colours of Polish  tunnel - FLY SPOT near Warsaw
 
 
Fakturę tworzą strzałki wycięte z wyrwanych stron z ksiażki, oraz z jednokolorowych kartonów i papieró z Galerii Papieru.
 
The invoice is made from arrows cut out from the pages that i took from books, and one-color cartons and papers from Galeria Papieru.
 
 
Dodatkowo użyłam przesłodkich motylków z Wycinanki. Genialnie też sprawdził się żelpen od UniBall. Przetestowałam wszystkie dostępne białe długopisy w sklepie i zdecydowanie jestem zadowolona z wyboru :) Tusz po wyschnięciu jest permanentny nieco połyskliwy i kryje wręcz idealnie.
 
 In addition, I used sweet butterflies from Wycinanka. Ingeniously also proven UniBall pen. I tested all the white pens in the store and I'm definitely glad I made that choice. The ink after dry  is permanent, a bit shiny and cover perfectly.
 
 

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz