wtorek, 26 maja 2015

Trzeba trenować by dobrze rysować / You have to train to draw well

 
Heja :)

Na zmęczenie tematu rysowanie ciąg dalszy ;p
To fatigue I continue the drawing theme ;p
 
 
Postanowiłam stworzyć kolejną pracę na wyzwanie na Mixed Media Place :) - Nie mogłam się powstrzymać ;) Tym razem z tytułem "  Trenuję, rysuję, .. bo postanowiłam, że znów zacznę rysować". 
I decided to create another work for a challenge on Mixed Media Place :)  - I just couldn't help myself ;p This time with the title "I train,I draw, .. because I decided that once again I will drawing"
 
 
Tym razem dodałam też nieco innych mediów. Kwiatek na kapeluszu uszyłam z kawałka koronki i dodałam trochę drewnianych koralików, tak by przypominał ten oryginalny :)
This time I added a bit of other media. Flower on the hat I made from a piece of lace and added some wooden beads, so as to remind the original :)
 
 
W tle jak zawiłe myśli wpisałam postanowienia związane z powrotem do rysowania. Rysowanie zawsze było dla mnie czymś wyjątkowym. Jednak by móc naprawdę dobrze rysować trzeba trenować, nic nigdy samo nie przychodzi ;p
Efektu 3D dodaje Gel medium, końcem końców efekt wyszedł inny od zamierzonego ale przynajmniej bardziej nieuporządkowany, czym bardziej odzwierciedla kłębiące się myśli i uczucia:)  
In the background, as convoluted thoughts typed decisions relating  with back to the drawing. Drawing has always been something special for me. However, do really well draw you have to train , nothing comes just like that  ;p
I decided to add Gel medium to become a little bit of 3D effect. At the end result came out different from the I intended but at least more messy, ;p which more reflected my swirling thoughts and feelings.
 
 
Kolejna praca, która sprawiła mi masę radości przy tworzeniu i wyjątkowo nawet nie napadało mnie moje maniakalne dbanie o każdy szczególik. Po prostu złapałam ołówek i kredki i bez zastanawiania się rysowałam i pisałam ;p
Another work, which gave me the weight of joy in creating and exceptionally even don't attack me my manic thinking to care of every minor detail xD I just grabbed a pencil and crayons and without thinking I drew and wrote :)
 
 
Mam nadzieje że i wam się spodobała moja praca i mieliście masę frajdy z udziału w wyzwaniu :)
I hope that you also like my work and had a mass of fun to participate in the challenge  :)
 
Urzyłam/ I used:
- Ecoline
- Pentel  touch
- Kredki akwarelowe/  Aquarell Crayons
- Gel Medium
 
Słonecznie pozdrawiam/ Sunny greetings,
Aditu-Kasia
 
 
 
 
 

19 komentarzy:

 1. Piekna praca! Strasznie mi sie podoba polaczenie z kwiatem, rewelka!
  Dzieki ze bawisz sie z nami na MMP!

  OdpowiedzUsuń
 2. what a wonderful page!! I love all the details you have on your page, fantastic background work too! Thank you for joining the Mixed Media Place challenge!

  OdpowiedzUsuń
 3. AMAZING page! I loveyour drawing work, wonderful! Thank you for joining our challenge at Mixed Media Place!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Thank you Athanasia :)for your comments and for passing by. I'm glad that you like it :)

   Usuń
 4. Niesamowity rysunek! Kwiatek jest tak wspaniale wkomponowany, w pierwszej chwili myślałam, że też jest rysowany. Cudo!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki Aggie :) Kwiatek na początku też narysowałam, ale końcem końców zdecydowałam się dodać nieco więcej przestrzenności ;p Cieszę się że Ci się spodobała moja praca :) Wielkie dzięki za komentarz :)

   Usuń
 5. fantastic background work loveyour drawing work,!

  OdpowiedzUsuń
 6. Oh my, this is stunning! What a fabolous look! Thank you for joining our challenge at Mixed Media Place!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Thank you Marianne very much :) I'm glad that you like it :D

   Usuń
 7. Beautiful and wonderful! Fabulous, fabulous page! Thank you for joining the Mixed Media Place challenge!

  OdpowiedzUsuń
 8. Po prostu mistrzostwo!!! Nie mogę się napatrzeć! Masz niesamowity talent! Dzięki, że wzięłaś udział w wyzwaniu Mixed Media Place i że mogłam dzięki temu odkryć cię :) xxx

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo bardzo dziękuję :), aż się zarumieniłam ;p Strasznie się cieszę że Ci się podoba :)

   Usuń
 9. Fab work, really great details. Thanks for sharing with Mixed Media Place :)

  OdpowiedzUsuń